تبلیغات
دنیای طرفداران هری پاتر - کنفرانس مطبوعاتی بازیگران و عوامل هری پاتر در نیویورک
 
دنیای طرفداران هری پاتر
به شهر جادوگری پاتر خوش آمدید
درباره وبلاگ


سلام به شما کاربر عزیز که هم اکنون وارد وب طرفداران سر سخت هری پاتر شده اید.اینجانب صادق خزاعی امیدوارم بتوانم مطالب خوبی را به شما ارائه دهم.شما عیززان از طریق ایمیل سایت و همچنین نظرات هر مطلب با ما ارتباط برقرار کنید.

مدیر وبلاگ : صادق
نویسندگان
نظرسنجی
آیا نسخه پرده ای و بی کیفیت فیلم نهایی را می بینید؟سلام خدمت شما دوستان عزیز و دوستداشتنی.امروز با یک مطلب جدید در خدمت شما طرفداران سر سخت هری پاتی هستیم.حتما در اگاهی دارید که چند روز پیش یک مراسمی بزرگ برای افتتاح فیلم و همچنینی خداحافظی بازیگران با یکدیگر در شهر لندن انگلیس بر گزار شد که طرفداران بسیاری از سراسر دنیا به انجا امده بودند.اما در امروز کنفرانسی در شهر نیویورک امریکا بر گزار شد که عوامل بسیاری از فیلم هری پتر شامل بازیگران  و تهیه کنندهو گارگردان و... در ان حضور داشت که مشروح خبر را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.منبع خبر سایت دمنتور میباشد.


کنفرانس مطبوعاتی بازیگران و عوامل هری پاتر در نیویورک

بازیگران هری پاتر، روپرت گرینت، اما واتسون، تام فلتون، متیو لوئیس به همراه استیو کلاوز فیلمنامه نویس، دیوید یتس کارگردان و دیوید همین و دیوید بارون تولیدکننده در کنفرانسی مطبوعاتی در نیویورک در مورد هری پاتر ویادگاران مرگ – بخش 2، شخصیت ها، صحنه نهایی، موخره و لحظات مهم دیگر صحبت کردند.برای خواندن بقیه خبر به ادامه مطلب بروید.


علاوه بر این اجازه عکسبرداری در این کنفرانس وجود نداشت و به همین دلیل عکسی موجود نیست. ولی وارنربراز قول داده بعدا ویدیوهای مصاحبه ها را منتشر کند.

دیوید هیمن و دیوید بارون (تهیه کننده و تولیدکننده)

- بارون و هیمن گفتند که صحنه صندوق گرینگوتز از نظر جلوه های ویژه از همه صحنه ها سخت تر بود.

- هیمن اعتراف کرد برای ضبط موخره در بار اول کار خراب شد و مجبور شدند دوباره آن را تهیه کنند. همچنین گفت برای گریم چهره بچه ها به بزرگسالی، از پدر و مادرشان به عنوان مدل عکس گرفتند.

- بعد از خراب کردن موخره در بار اول، این صحنه را در استودیو لیویزدین ضبط کردند تا در مکانی آرام باشند.

- هیمن گفت که رولینگ در دو فیلم آخر یادگاران مرگ به عنوان تولیدکننده حضور داشت و به آنها افتخار می کرد.

- هیمن گفت حالا که یادگاران مرگ را با موفقیت دو قسمتی کردند، افسوس میخورد که چرا این کار را با جام آتش هم انجام ندادند.

استیو کلاوز (فیلمنامه نویس)

- استیو کلاوز گفت در ابتدا نوشتن دیالوگ برای دنیل در نقش هری از همه برایش سخت تر بود اما بعدا مانند بقیه شخصیت ها، روی روال افتاد.

- کلاوز گفت که 30 صفحه فیلمنامه برای محفل ققنوس نوشته بود، اما ادامه نداد و این بزرگترین پشیمانی و افسوسی است که در پروژه هری پاتر دارد.

- در 30 صفحه ای که برای محفل ققنوس نوشته بود، یک صحنه گفتگوی عاطفی بین هری و پتونیا در مورد لیلی گذاشته بود.

- کلاوز اول مرگ اسنیپ را در شیون آوارگان نوشت اما چون یتس میخواست صحنه بیشتر بصری باشد، مکان آن را تغییر دادند.

- کلاوز گفت سخت ترین بخش اقتباس کتاب، بخش زمان برگردان در زندانی آزکابان بود و با کوآرون هفته ها برای هماهنگی آن وقت صرف کردند.

اما واتسون (بازیگر هرمیون گرنجر)

- گفت آخرین صحنه ای که در استودیو ضبط کردند، مربوط به پریدن به داخل شومینه آتشین وزارت سحر و جادو در یادگاران مرگ – بخش 1 بود.

- اما گفت دن ردکلیف سر صحنه خیلی شجاع و جسور هست و عاشق آواز خوندن هست. اما گفت هر وقت دچار استرس می شود، با آی پادش موسیقی گوش میدهد.

- اما گفت شبیه هرمیون است. دوست دارد همیشه چند قدم جلتور باشد، احساساتی فمینیست دارد و نکته سنج است.

- گفت تابستان می خواهد مسافرت برود و بعد هم به ادامه درسش در دانشگاه بپردازد. فیلمبرداری فیلم جدیدش را هم تجربه ای شگفت انگیز خواند.

- گفت با فیلم جدیدش، علاقه ش به بازیگر ماندن خیلی بیشتر شده است. با بازی در این فیلم و دو فیلم آخر یادگاران مرگ، عاشق بازیگری شده است.

- گفت برای تحصیل در رشته زبان انگلیسی به دانشگاه آکسفورد میرود و بعد هم برمیگردد به دانشگاه بارون.

دیوید یتس (کارگردان چهار فیلم آخر)

- گفت خوشحال است که قسمت آخر تمام شده و خوشحال است که تا فیلم آخر ماند، زیرا عاشق کار کردن با بچه ها و بقیه عوامل بود.

- گفت از قابلیت 3D مانند موسیقی استفاده کرده است.

- گفت افتخار میکند که صحنه موخره پر از جادو نبود و صحنه گرینگوتز هم سخت ترین صحنه دانست.

- در مورد صحنه های حذف شده فیلم آخر صحبت کرد. گفت یک صحنه آن مربوط به هری و آبرفورث است و یکی هم رون و هرمیون به شکل بلا، در کلبه که برای DVD نگاه داشته شده است.

- یتس میخواست نبرد نهایی را در کل اطراف مدرسه داشته باشد. عاشق صحنه ای است که هری، ولدمورت را به پایین می اندازد.

- ‫یتس گفت صحنه ای که ولدمورت ‫به هری میگوید برای چی زنده ای (که در تریلرها هم هست) را حذف کرده اند. زیرا اگر ولدمورت فرصت صحبت با او را داشت، هری را میکشت.

مت لوئیس (بازیگر نویل لانگ باتم)

- گفت روزی که قرار بود صحنه رو در رویی او با ولدمورت ضبط شود، خیلی ترسیده بود. گفت رالف جوری به او زل زده بود که گویا در حال آموزش دادن به او بود. گفت زل زدن ولدمورت به او باعث شد انگیزه جلو رفتن را پیدا کند.

- مت تقریبا نزدیک بود شخصی را در استودیو با شمشیر گریفیندور به قتل برساند زیرا از دستش افتاده بود و بین گروهی از بازیگران کودک افتاده بود. اما کسی آسیب ندید.

- مت گفت فکر میکند احتمالا نویل و لونا بیشتر به درد هم میخورند تا هانا آبوث. گفت ولدمورت از لونا بیشتر می ترسد.

- مت به همراه تام فلتون و روپرت گرینت به تئاتر دنیل رفته اند. گفت به نظرش دن ردکلیف فوق العاده بود و هیچ وقت نمی تواند مانند او نمایش موزیکال انجام دهد.

- مت عاشق این است که نویل یک قهرمان است و حتی خودش هم نمیداند.

تام فلتون (بازیگر دراکو مالفوی)

- گفت بیشتر از همه وقتی خجالت زده شد که دیالوگ هایش را فراموش کرده بود. بعد هم گریه اش گرفت و ضبط را متوقف کردند.

- تام در مورد صحنه نهایی دراکو و خانواده اش صحبت کرد. گفت اولویت اول او مادرش بود و گفت خیلی لذت برد که در صحنه آخر در نقش پدر ظاهر شده است. تام گفت برای صحنه نهایی مالفوی ها، سه مدل مختلف ضبط کرده اند. خطر لو رفتن فیلم: مدل اول: دراکو و نارسیسا خودشان را در هاگوارتز پیدا می کنند. مدل دوم: دراکو قلعه را به تنهایی ترک می کند. مدل سوم: لوسیوس توسط گروهی از مرگ خواران مورد حمله قرار می گیرد و دیگر هرگز پیدایش نمی شود.

- تام از چهره اش در صحنه موخره وحشت کرده بود. گفت بیشتر شبیه پدر لوسیوس شده بود تا خودش و از حذف گریم چهره اش هم ابراز خوشحالی کرد.

روپرت گرینت (بازیگر رون ویزلی)

- او سرسرای عمومی را به بیمارستان های جنگ جهانی دوم تشبیه کرد. مرگ فرد را خیلی احساسی توصیف کرد و گفت واقعا او را مانند برادرش در نظر داشت.

- گفت از صحنه گریتگوتز خیلی خوشش آمده، مخصوصا با آن گبلین ها و تپه های طلا. صحنه مورد علاقه ش هم صحنه ی شطرنج در فیلم اول است.

- گفت از تمام شدن هری پاتر کمی احساس خفگی می کند. آخرین صحنه بیرون از هاگوارتز، منعکس کننده ی زندگی بچه ها بود.

- گفت امیدوارم است بیست سال بعد، قیافه ش مانند صحنه موخره نشود. البته خیلی کنجکاو است تا بفهمد تا چه حد این گریم دقیق بوده است.

نوع مطلب : اخبار جدید، هری پاترو یادگاران مرگ پارت دوم، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه